multiOFE- wybierz Otwarty Fundusz Emerytalny online
strona główna

Fundusze Emerytalne najlepsze II filar 008 informacje

OFE zestawienie 2008, 2009-02-12 231

Unikatowe porównanie wiarygodnych rankingów funduszy emerytalnych. Najwięcej punktów w zestawieniu sześciu niezależnych rankingów otrzymały Generali, Pekao, ING i PZU Złota Jesień


Porównanie wyników OFE w 2008

    Zestawienie niezależnych rankingów funduszy emerytalnych
  • do 31-12-2008 Analizy Online analiza jakościowa 12 i 36 miesięcy (12.2007-12.2008 i 12.2005-12.2008)
  • do 31-12-2008 Analizy Online hipotetyczny stan konta (od 1999 do 30.09.2008)
  • do 31-12-2008 Gazeta Prawna (od 1999 do 28.11.2008)
  • do 28-11-2008 Gazeta Wyborcza (od 1999 do 28.11.2008)
  • do 30-09-2008 Rzeczpospolita (od 1999 do 30.09.2008)
  • do 30-09-2008 KNF (21 oficjalny ranking, 30.09.2005 - 30.09.2008)
  • łącznie: jest sumą z zestawienia pozycji (w kolejności odwrotnej)
  • aby posortowac wyniki kliknij nagłówek wybranej kolumny


2008
wyniki funduszy
Analizy Online
12m
Analizy Online
36m
Analizy Online
stan konta
Gazeta Prawna
ocena ogólna
Gazeta Wyborcza
ocena ogólna
Rzeczpospolita
ocena ogólna
KNF
nr 21
Łącznie
(wg zajętych pozycji)
Generali OFE343,94825187,516,64%75
Pekao OFE253,9576405617,94%64
ING OFE223,98944086,610,71%60
OFE PZU "Złota Jesień"343,87773361,712,15%56
AXA OFE543,79713852,813,65%54
Allianz Polska OFE453,86694143,913,67%53
OFE Polsat123,09812583,216,77%44
AIG OFE333,67713248,213,93%43
Commercial Union OFE113,66832768,311,58%43
Nordea OFE433,43732848,311,32%37
OFE WARTA223,63802851,810,80%36
OFE Pocztylion533,26582031,114,11%34
AEGON OFE433,18601425,311,56%21
Bankowy OFE312,92611348,20%10


inewsfeed
    • WSTECZ     • do spisu     • kalendarz informacji     • str.główna



Serwis nie ma na celu zachęcania do wyboru lub zmiany danego OFE. Jedynym celem multiofe.pl jest ułatwienie decyzji poprzed prezentowanie aktualnych danych i rankingów.

 
Strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz przy wysyłaniu pytań. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.   x Więcej o "ciasteczkach"